x
(0) Ürün ( TL)
sepete git
MARKA
MODEL
KATEGORİ

MARKA
MODEL
KATEGORİ
Yükleniyor
Blog Kategorileri

Haftanın Ürünleri
  • İthal 206 HATCHBACK ARKA BAGAJ ÇITASI YAN SANAYİ 1997 - 2008 İthal 206 HATCHBACK ARKA BAGAJ ÇITASI YAN SANAYİ 1997 - 2008 64,90 TL
  • İthal PEUGEOT 206 HATCHBACK ARKA BAGAJ ÇITASI NİKELAJLI İthal PEUGEOT 206 HATCHBACK ARKA BAGAJ ÇITASI NİKELAJLI 0,00 TL
  • ELF ELF 80W ŞANZIMAN YAĞI 3 LİTRE ELF ELF 80W ŞANZIMAN YAĞI 3 LİTRE 69,90 TL
  • ELF ELF 5W30 MOTOR YAĞI 5 LİTRE ELF ELF 5W30 MOTOR YAĞI 5 LİTRE 209,90 TL
  • ELF ELF MOLİGRAF F1 5W-40 MOTOR YAĞI 4 LİTRE ELF ELF MOLİGRAF F1 5W-40 MOTOR YAĞI 4 LİTRE 139,90 TL

2016 Ocak 19

LPG'li Araçlar Neden Çabuk Arıza Verir?

Yaygın olarak tüp gaz adıyla bilinen LPG, (likit petrol gazları ) ısıtma sistemlerinde, ısınma sistemlerinde, aydınlatma sistemlerinde ve motorlu araç sistemlerinde kullanılan genel bir enerji kaynağıdır. Likit petrol gazları renksiz ve kokusuz bir gazdır. Ancak oluşabilecek bir sızıntının hemen anlaşılabilmesi için özellikle kokulandırılma işleminden geçirilmiştir

Devamını okuyunuz...
2015 Kasım 06

Otomobil Yedek Parçalarında Orijinal Ürün mü Yan Sanayi Ürün mü?

Otomobil üreten şirketler, parçaların büyük bir kısmını kendi fabrikalarında üretmek yerine, belirli kalite şartlarını karşılayan şirketlere ürettirmektedirler. Bu parçaları alıp araçlara monte edip satarlar.  Ayrıca yine bu şirketlerden yedek parça olarak da parça alırlar. Bunlar servislerde orijinal yedek parça niteliğinde kullanılabilir.

Devamını okuyunuz...
2015 Ekim 21

Yeni Nesil Araçlarda Kaporta Aksamı Neden Plastik Olarak Yapılmaktadır?

Son yıllarda özellikle Fransız menşeli araçlarda sıkça görülen plastik aksam yapılmasının sebeplerinden biri tasarruflu olmasıdır. Hasar sonrası onarım için çelik aksamlara göre daha ucuz olduğu tespit edilmiştir. Bunun anlamı her zaman daha ucuza gelmesi demek değildir. Elbette ki aracın modeline göre değişiklik gösterebilen bir fiyat listesi çıkarılmaktadır.

Devamını okuyunuz...
2015 Ekim 16

Aracınızın Kışlık Bakımı Nasıl Yapılır?

Aracınız için yapılması gereken Kışlık Bakım nasıl olmalıdır?  Yaklaşan Kış ayları öncesinde bu konu ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.  Keyifli Sürüşler. 

Devamını okuyunuz...
2015 Eylül 16

ROT BALANS AYARI NEDİR? BOZUKLUĞU NASIL ANLAŞILIR?

Otomobilinizde motor aksamı kadar önemli bölümlerden biri de, ön takım ve rot-balans ayarıdır. Motor arızasında araç yolda kalırken, ön takım arızası hiç istenmeyen durumlara neden olabilir.

Özellikle, kasislerden geçen, çukurlara düşen, kaldırımlara çıkan, ve patinaj yaparak hareket ettirilen araçlarda, lastiklerin dişleri zamanla bozulmaktadır. Bu durumda , lastiklerin getireceği dengesizliği ortadan kaldırmak ve aracın sağlıklı biçimde yol alabilmesini sağlamak için rot-balans ayarı yaptırmak gerekmektedir.

Devamını okuyunuz...
2015 Mayıs 11

PARTİKÜL FİLTRESİ FAYDALARI

PARTİKÜL SIVISI NEDİR  VE FAYDALARI  NELERDİR ?

 

Partikül  terim anlamı; Çeşitli sebepler sonucu tam yanmamış katı veya sıvı maddelerdir.

Buradan da anlaşıldığı gibi partikül filtresi tam olarak yanmamış gazları filtrelemeye yarıyor.

 

Devamını okuyunuz...
2015 Ocak 27

Motor Contasının Yandığı Nasıl Anlaşılır?

Bir arabaya sahip olup onu uzun süre kullananlar genelde en az bir kere motor contasının yanmasına şahit olmuşlardır. Bu durum insanları hem zora sokar hem de arabanın motorunun yıpranmasına yol açar. Motor contasının yandığını anlamak içinde bazı durumları gözden geçirmeliyiz.

Devamını okuyunuz...
Arotomarket Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.