Teslimat Koşulları

SİPARİŞLERİNİZİN TESLİMİ HAKKINDA :
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Kargo firmasına uzaklığına göre de, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta' sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Arotomarket.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

KARGO GÖNDERİMİ :
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

KARGODA SABİT FİYAT :
arotomarket.com alışveriş sitemizden yaptığınız tüm alışverişlerde kargo bedeli sipariş esnasında tahsil edilir (Tek Fiyat: 9,90 TL). Siparişiniz gerçekleştikten sonra başka bir bedel ödemezsiniz.

Türkiye’de Oto Yedek Parça sektöründe hizmet veren online siteler arasında sadece arotomarket.com’ da, Kaporta Grubu Kargolarına fazladan yüklü maliyetler ödemezsiniz. TÜM TÜRKİYE’ YE, HER TÜRLÜ PARÇANIN KARGO ÜCRETİ SABİTTİR!!! (Tek Fiyat: 9,90 TL)

ÜCRETSİZ KARGO :
500TL ve üzeri Her Türlü alışverişlerinizde, KARGO ÜCRETİ ÖDEMEZSİNİZ.

KURYE GÖNDERİMİ :
Motor Kurye Hizmeti Sadece 350 TL ve üzeri alışverişlerinizde İstanbul Avrupa Yakası Siparişlerinde geçerlidir.

Motor Kurye ile Oto Yedek Parçalarınız, İstanbul Avrupa Yakasındaki belirttiğiniz adrese 3 saatte teslim edilir.

ÖNEMLİ NOT :
Kargonuzun teslimatı anında, koli içeriğini muhakkak suretle kontrol ediniz ve teslimat fişini ondan sonra imzalayınız. Eğer bir terslik ile karşılaşırsanız, tutanak tutturabilir yada, Müşteri Hizmetleri GSM : 0 (543) 312 00 97 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Arotomarket Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.